FACR_logo_color_1.jpg
21.5.2018

PLÁN TRÉNINKŮ SDRUŽENÉHO MUŽSTVA DOROSTŮ CHROPYNĚ/LUTOPECNY

Tréninky budou bývat pravidelně v úterý a pátek, vždy od 16:30, stejně jako tomu bylo na podzim. Sraz v šatně před začátkem tréninkové jednotky nejpozději v 16:20. V plánu jsou také nějaké přátelská utkání. O jejich termínech budete průběžně informováni.



ÚT       22.5.2018      16:30 - 18:00 - trénink na hřišti v Chropyni

PÁ       25.5.2018      16:30 - 18:00 - trénink na hřišti v Chropyni

SO       26.5.2018      10:00 - 12:00 - mistrovské utkání v Chropyni proti Rožnovu pod Radhoštěm. Sraz nejpozději 9:00 na hřišti v Chropyni na hřišti


ÚČAST NA TRÉNINKU VŠECH HRÁČŮ ODDÍLU JE NUTNÁ !!!! 


Případné dotazy nebo omluvy z tréninku adresovat na trenéra

Železný Petr - trenér dorostů - 733 155 415

21.5.2018

Vlachovice - Chropyně/Lutopecny  3 : 2 po penaltách (Mareš Radim, Dostálík David)  

Večerka P. -  Otáhal P., Fridrich R., Rozsypal D., Voříšek J., Poledňák K., Mareš R., Dostálík D., Zelený F., Vítek P., Munclinger M. (Ryšánek J.)
14.5.2018

Chropyně/Lutopecny - Lidečko  1 : 3 (Mareš Radim) 

Trumpeš A. -  Otáhal P., Fridrich R., Danč M., Poledňák K., Mareš R., Dostálík D., Pluhařík O., Vítek P., Munclinger M., Zelený F. (Klimecký L., Bukový L.)
9.5.2018

Mladcová - Chropyně/Lutopecny  4 : 0   

Večerka P. -  Otáhal P., Fridrich R., Voříšek J., Danč M., Mareš R., Dostálík D., Pluhařík O., Vítek P., Munclinger M., Zelený F. (Rozsypal D., Klimecký L., Ryšánek J., Donát D.)
2.5.2018

Velké Karlovice - Chropyně/Lutopecny  0 : 1  (Mareš Radim)  

Polišenský L. -  Otáhal P., Fridrich R., Voříšek J., Klimecký L., Poledňák K., Mareš R., Pluhařík O., Vítek P., Ryšánek J., Zelený F. (Rozsypal D., Večerka P., Dostálík D., Dohnal M., Donát D.)
2.5.2018

Chropyně/Lutopecny - Kateřinice 4 : 5  (3x Dostálík David, Munclinger Michal)  

Večerka P. -  Fridrich R., Voříšek J., Klimecký L., Danč M., Poledňák K., Mareš R., Dostálík D., Vítek P., Munclinger M., Zelený F. ( Otáhal P., Rozsypal D., Ryšánek J.)
23.4.2018

Bystřice pod Hostýnem - Chropyně/Lutopecny  0 : 3  (Klimecký Lukáš, Dostálík David, Otáhal Patrik)  

Polišenský L. -  Fridrich R., Voříšek J., Klimecký L., Danč M., Mareš R., Dostálík D., Pluhařík O., Vítek P., Munclinger M., Zelený F. ( Otáhal P., Ryšánek J.)
16.4.2018

Chropyně/Lutopecny - Dolní Lhota  5 : 1  (2x Dostálík David, 2x Danč Marek, Mareš Radim)  

Večerka P. -  Fridrich R., Voříšek J., Klimecký L., Danč M., Poledňák K., Mareš R., Dostálík D., Pluhařík O., Munclinger M., Zelený F. ( Otáhal P., Rozsypal D., Vítek P., Dohnal M., Donát D., Polišenský L.)
9.4.2018

Holešov - Chropyně/Lutopecny  0 : 1 po penaltách   

Večerka P. -  Vysloužil F., Fridrich R., Voříšek J., Poledňák K., Mareš R., Dostálík D., Pluhařík O., Vítek P., Kostura M., Zelený F. (Ryšánek J., Klimecký L., Danč M., Dohnal M.) 
3.4.2018

Valašské Klobouky - Chropyně/Lutopecny  1 : 0    

Polišenský L. -  Fridrich R., Rozsypal D., Voříšek J., Danč M., Poledňák K., Mareš R., Dostálík D., Vítek P., nevím, Zelený F. (Večerka P., Klimecký L., Pluhařík O.) 
4.11..2017

Lidečko - Chropyně/Lutopecny  0 : 5  (3x Dostálík David, Zelený Filip, Goga Patrik)    

Večerka P. -  Fridrich R., Rozsypal D., Voříšek J., Klimecký L., Goga P., Poledňák K., Dostálík D., Pluhařík O., Vítek P., Zelený F. (Otáhal P., Ryšánek J., Kostura M.) 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one