FACR_logo_color_1.jpg
14.8.2017

PLÁN TRÉNINKŮ MUŽŮ

PÁ        18.8.2017   18:00 - 19:30 - trénink na hřišti v Koválovicích

SO        19.8.2017   16:30 - 18:30 - mistrovské utkání na Dřínově. Autobus na utkání nejede.

 

Omluvenky pouze na trenéry nebo Jožku

Novák Petr st. - trenér mužů - 737 287 612
Střelec Ivo - trenér mužů - 728 771 396
Pospíšil Josef - vedoucí mužů - 721 259 912

14.8.2017

Lutopecny - Roštín  3 : 0 (2x Chalany V., Pešek R.)

Večerka M. - Novák P., Sadil J., Šilhár R., Přecechtílek L. - Schořík M., Císař T., Pešek R., Kožík M. - Chalany V., Jurásek V.  (Králíček F., Mareš R., Rozsypal D.)

7.8.2017

Lutopecny - Žalkovice "B"  8 : 1 (4x Chalany V., Šilhár R., Schořík M., Jurásek V., Císař T.)

Večerka M. - Novák P., Knapík R. st., Šilhár R., Přecechtílek L. - Schořík M., Císař T., Hanzlík J., Kožík M. - Chalany V., Jurásek V.  (Kluďák R., Pospíšil L., Mlčoch J.)
12.6.2017

V sobotu 17.6.2017 od 14:30 sehrají muži poslední mistrovské utkání sezóny na Dřínově. Na utkání jedeme autobusem. Odjezd autobusu v 13:10 z Milíčova nám. v KM směr Lutopecny.

Omluvenky pouze na Jožku

Pospíšil Josef - vedoucí mužů - 721 259 912

12.6.2017
Lutopecny - Kyselovice  1 : 3 (Knapík R. ml.)

Večerka M. - Novák P., Knapík R. st., Gerla M., Suchánek T. - Schořík M., Kožík M., Knapík R. ml., Hanzlík J. - Mareš R., Baroš P.  (Kubačka R., Pospíšil J. ml)
5.6.2017
Bařice - Lutopecny  2 : 5 (2x Knapík R. ml., Novák P., Mareš R., Baroš P. )

Večerka M. - Novák P., Knapík R. st., Gerla M., Suchánek T. - Schořík M., Kožík M., Knapík R. ml., Hanzlík J. - Jurásek V., Mareš R. (Baroš P., Pospíšil J. ml)
29.5.2017
Lutopecny - Chropyně "B"  2 : 3 (Kluďák T., Pospíšil J. ml.)

Švajda P. - Novák P., Pospíšil J. st., Knapík R. st., Gerla M. - Schořík M., Kožík M.,  Knapík R. ml., Hanzlík J. - Kluďák R., Mareš R. (Dočkal P., Pospíšil J. ml)
22.5.2017
Záříčí - Lutopecny  3 : 1 (Kožík M.)

Jurásek V. - Přecechtílek L., Knapík R. st., Gerla M., Suchánek T. - Schořík M., Králíček F.,  Knapík R. ml., Hanzlík J. - Daněk Z., Kožík M. (Pospíšil J. st., Pospíšil J. ml.)
9.5.2017
Lutopecny - Kvasice "B"  2 : 4 (2x Daněk Z.)

Kubačka R. (Švajda P.) - Přecechtílek L., Knapík R. st., Gerla M., Suchánek T. - Schořík M., Císař T.,  Knapík R. ml., Hanzlík J. - Daněk Z., Kluďák R. (Mareš R., Mariánek R.)
9.5.2017
Lutopecny - Litenčice  3 : 1 (2x Daněk Z., Schořík M.)

Švajda P. - Novák P., Knapík R. st., Sadil J., Suchánek T. - Schořík M., Císař T.,  Knapík R. ml., Hanzlík J. - Daněk Z., Jansta M. (Gerla M., Králíček R., Přecechtílek L., Kluďák T.)
2.5.2017
 
Zborovice "B" - Lutopecny  2 : 1 (Daněk Z.)

Kubačka R. - Gerla M., Novák P., Knapík R. st., Suchánek T. - Schořík M., Císař T.,  Knapík R. ml., Hanzlík J. - Daněk Z., Kubín F. (Králíček F., Kluďák T., Mariánek R., Mareš R., Večerka P.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one