Mistrovské utkání 10.kolo

Lutopecny - Litenčice  5:0 (3x Jurásek, Schořík, Konečný)
V prvním poločase měli domácí utkání pod kontrolou, ale nevyužili ani ty nejvyloženější šance. Hosté měli jednu vyloženou šanci, ale tu výborným zákrokem zlikvidoval gólman Večerka. Také ve druhém poločase byly jednoznačně lepším mužstvem Lutopecny a konečně začaly proměňovat i šance. Hosté neměli žádnou šanci, takže výsledek je pro ně ještě milosrdný.

„Hned na začátku utkání se ve stoprocentní šanci ocitl Štětina, ale trefil jen brankáře domácích. Další smolná chvíle pro nás přišla hned v 10. minutě, kdy se zranil Tesák. Domácí byli po všech stránkách lepším týmem, ale do poločasu se nám podařilo udržet čisté konto. Zápas se zlomil hned na začátku druhého poločasu, kdy náš gólman udělal dvě fatální chyby, po kterých se domácí dostali do vedení 2:0. Naše mužstvo se již z tohoto šoku nevzpamatovalo a domácí zúročili převahu dalšími góly. I přes vysokou porážku bych chtěl některé hráče pochválit za bojovnost, ale na druhé straně někteří porážku neunesli a oslabili svůj tým. Domácí bych pochválil za výborný výkon, za který si vysokou výhru zasloužili,“ dodal předseda Litenčic Josef Smažinka.

Branky: Jurásek 3, Schořík, Konečný. Rozhodčí: Pančocha. Diváci: 100.

Lutopecny: Večerka – Šilhár, Řezníček, Knapík, Přecechtílek, Beňa, Binas, Kratochvíl, Schořík, Jurásek, Konečný (Krist, Pokora, Drulák).