Mistrovské utkání 2.kolo

Střílky - Lutopecny 3:2 (Jurásek, Drulák)
Utkání plné zvratů se šťastnějším koncem pro domácí. Po hloupém faulu šli z penalty do vedení domácí. Pak však přišla dvacetiminutovka hostů a výsledkem byl obrat na 1:2. Do poločasu se hrálo na obě strany ve velmi svižném tempu. Po přestávce začali lépe hosté, ale jejich šance likvidovala obrana a výborný brankář Marek.

V 54. minutě nastal obrat, když po krásném centru do vápna vyrovnal hlavou osamocený Hubr. Střílky pak začaly soupeře tlačit před jejich šestnáctku a vypracovaly si několik slibných šancí, avšak bez gólového efektu. Domácí však měli štěstí, Lutopecny těsně před závěrem nastřelily břevno a šanci Juráska (nejlepšího hráče hostů) likvidoval brankář domácích. Když už všichni byli smířeni s remízou, z trestného kopu našel skulinu ve zdi Valášek a zařídil výhru domácích.