Hodnocení zápasu Zlobice - Lutopecny (1:4)
Po dohodě obou soupeřů se utkání hrálo na hřišti v Lutopecnách a bylo se na co dívat. Akce se střídaly na obou stranách, ale ani ty největší nedokázali hráči obou mužstev proměnit. Poločasový výsledek 1:1 se zrodil, když nejprve domácí Uhrinovký, a po něm hostující Šilhár proměnili penalty. Hosty opět podržel brankář Večerka. Jejich útočné snažení končilo většinou střelami mimo branku.

Utkání rozhodla 50. minuta, kdy domácí hráči zahrávali roh, odražený míč si vzal Schořík a sólem přes celé hřiště zvýšil na 1:2. Ve stejné minutě se hosté radovali znovu, neboť zkažený odkop z poloviny hřiště si vrazil brankař do sítě. Zlobičtí se nevzdávali a i za nepříznivého stavu si vypracovali několik velmi dobrých šancí, které ale neproměnili a v závěru ještě jednou inkasovali od Binase.

Nejlepšími hráči Lutopecen byli gólman Večerka a záložník Schořík.