FACR_logo_color_1.jpg
14.10.2019

Střelci ročník 2019/20

OKRESNÍ PŘEBOR


Příjmení a jméno            Počet branek

Daněk Zdeněk                       6

Bartušek Jiří                          4

Uhrinovský Lukáš                 3

Císař Tomáš                          3

Dostálík David                       2

Novák Petr                            1

Pospíšil Lukáš                     1

Večerka Petr                        1

Vrzal Ondřej                          1


POHÁR OFS KROMĚŘÍŽ


Příjmení a jméno            Počet branek

Bartušek Jiří                          3

Daněk Zdeněk                       2

Dostálík David                       1

Přecechtílek Aleš                  1

 
14.10.2019

PLÁN TRÉNINKŮ MUŽŮ

Tréninky budou bývat pravidelně úterý a pátek v určenou hodinu.


ÚT      15.10.2019   17:30 - 19:00 - trénink na hřišti v Lutopecnách - dobrovolný

PÁ      18.10.2019   17:30 - 19:00 - trénink na hřišti v Lutopecnách

NE      20.10.2019   14:30 - 16:30 - mistrovské utkání v Žalkovicích. Sraz před utkání nejpozději ve 13:30 na hřišti v Žalkovicích



Omluvenky pouze na trenéry do společné skupiny

Novák Petr st. - trenér mužů - 737 287 612
Střelec Ivo - trenér mužů - 728 771 396
Pospíšil Josef - vedoucí mužů - 721 259 912

14.10.2019

Lutopecny - Lubná  2 : 7  (Večerka P., Císař Tomáš z pen.)

Večerka M. - Novák P., Knapík R. st., Přecechtílek A., Šilhár R. (64. Přecechtílek L.) - Scripnic D. (Válek J.), Bartůšek J., Císař T., Dostálík D. - Večerka P., Daněk Z.

7.10.2019

Tučapy - Lutopecny  4 : 2  (Císař T., Daněk Z.)

Večerka M. - Novák P., Knapík R. ml., Jurásek V., Šilhár R. - Bartůšek J., Uhrinovský L., Císař T., Hanzlík J. - Scripnic D., Daněk Z. (85. Chalany V.) 

30.9.2019

Lutopecny - Komárno  1 : 4  (Císař Tomáš z pen.)

Večerka P. - Novák P., Vrzal O., Jurásek V., Šilhár R. - Bartůšek J., Uhrinovský L. (84. Jurtík M.), Císař T., Hanzlík J. - Knapík R. ml. (32. Scripnic D.), Daněk Z. (79. Vojáček J.)

23.9.2019

Němčice - Lutopecny  2 : 1 po penaltách  (Bartůšek J.)
Večerka M. - Novák P., Přecechtílek A. (17. Šimurda M., 64. Přecechtílek L.), Jurásek V., Šilhár R. - Scripnic D. (91. Pospíšil J.), Uhrinovský L., Císař T., Bartůšek J. - Dostálík D. (30. Pospíšil L.),  Daněk Z.

16.9.2019

Lutopecny - Střílky  3 : 0  (2x Daněk Zdeněk, Vrzal Ondřej z pen.)

Večerka P. - Novák P., Přecechtílek A., Jurásek V., Šilhár R. - Scripnic D. (86. Žůrek M.), Vrzal O., Císař T., Hanzlík J. (64. Šimurda M.) - Dostálík D. (56. Chalany V., 81. Pospíšil L.),  Daněk Z. (82. Přecechtílek L.)

8.9.2019

Počenice - Lutopecny  1 : 4  (Uhrinovský L., Novák P., Dostálík D., Pospíšil L.)

Večerka M. - Novák P., Přecechtílek A., Jurásek V., Šilhár R. (90. Večerka P.) - Scripnic D. (88. Chalany V.), Uhrinovský L., Císař T., Hanzlík J. - Dostálík D. (87. Pospíšil L.),  Daněk Z. (81. Přecechtílek L.)

1.9.2019

Záhlinice - Lutopecny  1 : 2 po pen.  (Bartušek J. z pen.)

Večerka P. - Novák P., Šimurda M. (40. Jurásek V.), Přecechtílek A., Šilhár R. - Scripnic D., Bartušek J., Císař T., Hanzlík J. - Pešek R.,  Daněk Z. (56. Dostálík D.)

25.8.2019

Lutopecny - Kvasice "B"  3 : 1  (2x Daněk Z., Bartušek J.)

Večerka P. - Novák P., Šimurda M., Přecechtílek A., Šilhár R. - Bartušek J., Uhrinovský L., Císař T., Knapík R. ml. (46. Hanzlík J.) - Dostálík D. (86. Pospíšil L.),  Daněk Z. (84. Přecechtílek L.)

17.8.2019

Břest - Lutopecny  2 : 1  (Daněk Z.)

Večerka P. - Novák P., Knapík R. st. (46. Dostálík D.), Přecechtílek A., Šilhár R. (84. Přecechtílek L.) - Bartůšek J., Uhrinovský L. (73. Šimurda M.), Vrzal O., Císař T. - Pešek R. (46. Chalany V. ) Daněk Z.

11.8.2019

Lutopecny - Zborovice  4 : 2  (2x Uhrinovský L., Bartušek J., Dostálík D.)

Večerka M. - Novák P., Knapík R. st., Přecechtílek A., Knapík R. ml. (82. Přecechtílek L.) - Bartůšek J., Uhrinovský L., Císař T., Scripnic D. - Chalany V. (46. Dostálík D.), Daněk Z. (64. Hanzlík J.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one