Mistrovské utkání 18.kolo

Zlobice - Lutopecny 0:3 (Schořík, Krist, Knapík)
Po porážce s týmem Lutopecen protáhly Zlobice sérii bez vítězství na sedm utkání. Do utkání vstoupili lépe hosté a již v deváté minutě se po průniku Schoříka ujali vedení 0:1. Po obdržené brance domácí hru vyrovnali a vytvořili si několik velmi slibných šancí. Střely Pavlíka a zvláště Lukáše Vlčka zlikvidoval brankař s velkým úsilím.

Po sérii domácích rohů hosté odpověděli do otevřené obrany a Krist zvýšil na 0:2. Začátek druhého poločasu nabídl skvělý zákrok nejlepšího hráče domácích, brankaře Libenského, který zneškodnil dorážku Binase. Domácí si vytvořili tlak, ale většina střel šla vedle, jen Zapletal po chybě obrany trefil břevno odkryté branky. V 90. minutě po centru nejvýš vyskočil Knapík a dal hlavou na konečných 0:3.

Branky: Schořík, Krist, Knapík. Rozhodčí: Sedlák. Diváci: 120.

Lutopecny: Večerka – Přecechtílek, Řezníček, Knapík, Šilhár, Schořík, Kratochvíl, Binas, Drulák, Jurásek, Krist (Krejčí, Handl).