FACR_logo_color_1.jpg

Mistrovské utkání 19.kolo

Dřínov - Lutopecny 3:6 (2x Schořík, 2x Drulák, Knapík, Jurásek)
Rekordní klubová série Dřínova osmi utkání bez prohry skončila vysokou domácí porážkou. Hosté popáté v řadě vyhráli. V divoké přestřelce se zrodil stejný výsledek jako v podzimním utkání obou týmů. Domácí hráli celý zápas důrazný fotbal na hranici faulů, někdy i za hranicí faulů, nakopávali míče na útočníky a podařilo se jim v prvním poločase otočit výsledek.

Hostům se nedařilo kombinovat, ztráceli míče, a i když dali vedoucí branku, tak to bylo z jejich strany špatné. Ve druhém poločase se zlepšili a vstřelili pět branek. Hru poznamenaly tři poměrně laciné branky v síti domácích, ze standardních situací z velké vzdálenosti.

Dřínov stihl ještě jednou brankou utkání zdramatizovat, ale dobře hrající hosté kontrolovali hru a přidali ještě dvě branky z brejků do odkryté obrany domácích. Dřínov se snažil bojovat až do konce, nastřeli dvakrát po sobě břevno, ale výsledek již zkorigovat nestačil. Hosté si za výborný výkon vítězství zasloužili, i když vůči domácím je výsledek zápasu dost krutý.

Branky: Babák 3 – Schořík 2, Drulák 2, Knapík, Jurásek. Rozhodčí: Zapletal. Diváci: 90.

Lutopecny: Večerka – Navrátil, Řezníček, Knapík, Přecechtílek, Schořík, Kratochvíl, Binas, Beňa, Jurásek, Handl (Drulák, Krejčí).

20.04.2009 09:33:05
Melish
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one