FACR_logo_color_1.jpg
14.10.2019

Střelci ročník 2019/20

OKRESNÍ PŘEBOR


Příjmení a jméno            Počet branek

Daněk Zdeněk                       6

Bartušek Jiří                          4

Uhrinovský Lukáš                 3

Císař Tomáš                          3

Dostálík David                       2

Novák Petr                            1

Pospíšil Lukáš                     1

Večerka Petr                        1

Vrzal Ondřej                          1


POHÁR OFS KROMĚŘÍŽ


Příjmení a jméno            Počet branek

Bartušek Jiří                          3

Daněk Zdeněk                       2

Dostálík David                       1

Přecechtílek Aleš                  1

 
29.3.2013

Nedělní mistrovské utkání mužů je z důvodu rozhodnutí komise STK OFS Kroměříž odloženo na 23.6.2013. 

Žůrek - sekretář oddílu
23.3.2013

TRÉNINKY MUŽŮ A DOROSTŮ

Tréninky budou bývat vždy ve středu a v pátek od 16:30 (zatím). Vemte si vhodné obutí jak na umělku - turfy, sálovky nebo tenisky; tak i na přírodní trávu - turfy, kopačky.

Žůrek - sekretář oddílu

V sobotu 16.3.2013 od 17:00 sehrají muži přípravné utkání na umělé trávě v Hulíně proti soupeři ze Záhlinic. Sraz v Hulíně na hřišti 16:15. V případě dotazů kontaktujte Pepu Pospíšila nebo Miru Zajíce.

Žůrek - sekretář oddílu
5. kolo zimního turnaje mužů v Chropyni:

Lutopecny - Chropyně "B" 3:1 (Krist P., Chalany V., Jurásek V.)

Muži obsadili na turnaji celkové 2. místo pouze díky horšímu skóre za Kyselovice, naším prvním jarním soupeřem o mistrovské body.
3. kolo zimního turnaje mužů v Chropyni - dohráváno ve čtvrtek 7.3.:

Lutopecny - Kvasice "B" 2:0 (Novák P., Jurásek V.)

 

ZIMNÍ PŘÍPRAVA MUŽŮ A DOROSTU

V sobotu 5.1.2013 začíná zimní příprava mužů a dorostů. Začátek tréninků je plánovaný vždy na 14:00 (a to už musíte být na hřišti). Trénovat se bude vždy dle aktuálních povětrnostních podmínek a to buď na přírodní trávě, umělce a také v blízkém okolí Lutopecen (výběhy). Proto si berte s sebou vhodné přezůvky: výběhy - tenisky; umělka - turfy, sálovky nebo tenisky; přírodní tráva - turfy, kopačky.

 

Dále bych chtěl upozornit na to, že do konce ledna se musí zaplatit příspěvek na členství ve FAČR. Za kmenové hráče oddílu TJ Lutopecny-Měrůtky by neměl být problém to zaplatit hromadně, ale u hráčů, kteří jsou na hostování, by si měl každý zaplatit příspěvek sám přes účet s variabilním symbolem ID FAČR. Ale jak to nakonec provedeme, tak to se domluvíme v nejbližší době. Částka, která se platí za rok 2013 je 200,- muži (včetně dorostů, kteří jsou narození v roce 1994) a 100,- za mládež. Funkcionáři platí rovněž 200,-. Proto si uvedenou částku vezměte s sebou na tréninky, ať jí můžeme co nejdřív vybrat. Více info na: http://clenstvi.fotbal.cz/zakladni-informace-o-clenstvi/92/

Žůrek - sekretář oddílu

 

TJ Lutopecny-Měrůtky
‎2.3 Výměna registračních průkazů

V termínu 15. 11.2012 – 28.2.2013 proběhne výměna registračních průkazů. Výměna se netýká pouze RP vydaných po 1. 7. 2012, které již obsahují ID. Pracoviště registrace v Olomouci provedou výměnu RP pro kluby hrající v soutěžích dospělých v Gambrinus lize, II. lize, MSFL a divizích na Moravě. Pracoviště při Zlínském KFS provede výměnu RP pro oddíly OFS KM, UH, ZL a VS. Výměna se bude provádět osobně dle harmonogramu. Kluby se ve stanoveném termínu dostaví na Zl KFS se všemi RP, jejichž výměnu budou požadovat, včetně aktuálních originálních fotografií v rozměru 3,5 a 4,5 cm. Žádáme oddíly, aby si s dostatečným předstihem zajistili fotografie hráčů.

Jmenný seznam hráčů, kteří přinesou nejpozději do 14 dní svoje nové fotky. Odevzdávat je budete podle týmů: žáci p. Králíčkovi, dorosti p. Žůrkovi a muži p. Pospíšilovi. V případě, že někdo svoji fotku nedodá, tak mu nebude v řádném termínu vyřízena nová registrační pr
ůkazka a může se stát, že na jaře si fotbal nezahraje.
MUŽI
Binas Martin
Doležel Jan
Hanzlík Jaroslav
Jurásek Vítězslav
Knapík Radovan st.
Králíček Radek
Krist Patrick
Kubačka Roman
Nakládal Jakub
Novák Petr
Pospíšil Josef st.
Přecechtílek Lubomír
Sadil Jaroslav
Šilhár Roman
Večerka Martin

 

V sobotu od 14:00 je dobrovolný trénink-fotbálek mužů a dorostů na hrišti v Lutopecnách. Vemte si s sebou jak kopačky na přírodní hřiště, tak i vhodnou obuv na umělku (turfy, sálovky, tenisky).

Žůrek - sekretář oddílu

POZOR ZMĚNA!!!

Ve středu a v pátek se koná trénink mužů a dorostů v Lutopecnách již od 15:30.

Žůrek - sekretář oddílu

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one