FACR_logo_color_1.jpg
3.11.2018

Střelci ročník 2018/19

Příjmení a jméno            Počet branek

Vrzal Ondřej                          12


Jurásek Vítězslav                  9

Císař Tomáš                           8


Nakládal Tomáš                    5

Chalany Vít                            4

Moravčík Michal                    3

Schrořík Martin                     3

Hanzlík Jaroslav                   2

Scripnic Dmitrii                    2

Beňa Pavel                            1

Novák Petr                            1

Pešek Roman                       1

Pospíšil Lukáš                     1

Šilhár Roman                       1

Žůrek Miroslav                     1

vlastní                                    1

 

2.5.2018

Žalkovice "B" - Lutopecny  1 : 3  (Vrzal O., Šilhár R., Chalany V.)

Večerka M. - Novák P., Knapík R., Pešek R., Přecechtílek L. - Hanzlík J., Císař T., Vrzal O., Schořík M. - Chalany V., Šilhár R.  (Pospíšil J. ml., Mareš R., Ryšánek J., Večerka P.)

2.5.2018

Střílky - Lutopecny  11 : 1  (Chalany V.)

Večerka M. - Pospíšil J. st., Knapík R., Šilhár R., Přecechtílek L. - Scripnic D., Císař T., Vrzal O., Schořík M. - Chalany V., Jurásek V.  (Pospíšil L., Pospíšil J. ml.)

23.4.2018

Lutopecny - Zlobice  3 : 2  (Vrzal O., Pešek R., Chalany V.)

Večerka M. - Novák P., Knapík R., Šilhár R., Daněk Z. - Scripnic D., Císař T., Vrzal O., Schořík M. - Chalany V., Pešek R.  (Pospíšil L., Pospíšil J. ml., Králíček F., Přecechtílek L.)

16.4.2018

Lutopecny - Zborovice "B"  1 : 3  (Vrzal O.)

Večerka M. - Novák P., Knapík R., Šilhár R., Přecechtílek L. - Králíček F., Císař T., Vrzal O., Schořík M. - Chalany V., Jurásek V.  (Pospíšil L., Pospíšil J. ml., Pospíšil J. st.)

9.4.2018

Lutopecny - Dřínov  6 : 0  (2x Schořík M., 2x Jurásek V., Scripnic D., Chalany V.)

Večerka M. - Novák P., Knapík R., Šilhár R., Daněk Z. - Scripnic D., Císař T., Vrzal O., Schořík M. - Chalany V., Jurásek V.  (Pospíšil L., Pospíšil J. ml., Pospíšil J. st.)

3.4.2018

Roštín - Lutopecny  1 : 3  (2x Pešek R., Chalany V.)

Večerka M. - Novák P., Knapík R., Pešek R., Šilhár R. - Scripnic D., Císař T., Vrzal O., Schořík M. - Chalany V., Jurásek V.  (Pospíšil L., Rozsypal D., Večerka P.)

Účastníci:

Skupina A: Skupina B:

1A: Sokol v Pivíně 1B: TJ Sokol Vlkoš

2A: TJ Sokol Zlobice 2B: TJ Lutopecny- Měrůtky

3A: SK Břest 3B: FC AJAX Bezměrov

4A: FK Chropyně B 4B: Sokol Litenčice

Rozlosování a výsledky:

kolo datum čas Soupeř 1 Soupeř 2 Výsledek

1. So 27.1.2018 09:00 Vlkoš - Lutopecny 1:7

1. So 27.1.2018 11:00 Pivín - Břest 4:2

1. So 27.1.2018 13:00 Bezměrov - Litenčice 1:2

1. Ne 28.1.2018 11:00 Zlobice - Chropyně 2:4

2. So 3.2.2018 09:00 Zlobice - Břest 0:4

2. So 3.2.2018 11:00 Vlkoš - Litenčice 3:11

2. Ne 4.2.2018 09:00 Chropyně - Pivín 7:3

2. Ne 4.2.2018 11:00 Bezměrov Lutopecny 2:5

3. So 17.2.2018 09:00 Chropyně - Břest 9:4

3. So 17.2.2018 13:00 Lutopecny - Litenčice 6:3

3. So 24.2.2018 11:00 Pivín - Zlobice 4:2

3. Ne 25.2.2018 15:00 Vlkoš - Bezměrov 3:3

Tabulka – skupina A:

družstvo Z V R P skóre body

1 Chropyně 3 3 0 0 20 : 9 9

2 Pivín 3 2 0 1 11 : 11 6

3 Břest 3 1 0 2 10 : 13 3

4 Zlobice 3 0 0 3 4 : 12 0

Tabulka – skupina B:

družstvo Z V 3b R P skóre body

1 Lutopecny 3 3 0 0 18 : 6 9

2 Litenčice 3 2 0 1 16 : 10 6

3 Bezměrov 3 0 1 2 6 : 10 1

4 Vlkoš 3 0 1 2 7 : 21 1

Výsledky – utkání o umístění:

kolo datum čas Soupeř 1 Soupeř 2 Výsledek

semifinále So 3.3.2018 11:00 Chropyně - Litenčice 3:0 kont.

semifinále So 3.3.2018 13:00 Lutopecny - Pivín 3:6

o 5. - 8. místo Ne 4.3.2018 09:00 Zlobice - Bezměrov 3:2

o 5. - 8. místo Ne 4.3.2018 11:00 Břest - Vlkoš 9:3

o 7. místo 10. 3.2018 11:00 Bezměrov - Vlkoš 5:4 pk

o 5. místo 10.3.2018 13:00 Zlobice - Břest 2:3

o 3. místo 11. 3.2018 11:00 Lutopecny - Litenčice 4:3

Finále 11. 3.2018 13:00 Chropyně - Pivín 2:3 pk

Zimní turnaj „O pohár města Chropyně“ - 10. ročník (2018)

konečné pořadí:

1. Sokol v Pivíně

2. FK Chropyně B

3. TJ Lutopecny-Měrůtky

4. Sokol Litenčice

5. SK Břest

6. TJ Sokol Zlobice

7. FC AJAX Bezměrov

8. TJ Sokol Vlkoš

31.10.2017

Šelešovice - Lutopecny  1 : 4  (2x Jurásek V., Daněk Z., Císař T.)

Mlčoch J. - Novák P., Šilhár R., Jurásek V., Přecechtílek L. - Scripnic D., Císař T., Králíček F. - Schořík M.., Chalany V., Daněk Z.  (Pospíšil L., Pospíšil J.)

23.10.2017

Lutopecny - Bezměrov  2 : 1 po penaltách  (Chalany V.)

Večerka M. - Pospíšil L., Novák P., Pešek R., Přecechtílek L. - Schořík M., Císař T., Králíček F., Scripnic D. - Hanzlík J.,  Chalany V.  (Pospíšil J. mladší, Kluďák T.)

16.10.2017

Bařice - Lutopecny  1 : 2  (Šilhár R., Pešek R.)

Mlčoch J. - Králíček F., Šilhár R., Jurásek V., Přecechtílek L. - Schořík M., Císař T., Pešek R., Hanzlík J. - Scripnic D., Chalany V.  (Pospíšil L., Dočkal P., Pospíšil J., Kluďák T., Večerka M.)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one