FACR_logo_color_1.jpg

Starší žáci

30.10.2018

Střelci ročník 2018/19
Příjmení a jméno            Počet branek

Palich Jonáš                  27

Beran Vojtěch                10

Dostálík Adam                4

Podolský Radek              4


Fečko Tomáš                  4

Chalupa Martin              2

Pazdera Jan                   2

Pejcha Kryštof               1

Skopalík Jaromír           1

vlastní                             2

 

 

30.10.2018
 

PLÁN TRÉNINKŮ A TURNAJŮ ZIMNÍ PŘÍPRAVY STARŠÍCH ŽÁKŮ
 
 
Tréninky starších žáků budou již bývat tradičně v tělocvničně ZŠ Slovan v Kroměříži a to každou sobotu od 11:00 do 12:00.  V rámci zimní přípravy odehrají starší žáci také minimálně 2 halové turnaje.  

SO           5.1.2019      11:00 - 12:00 - trénink v tělocvičně ZŠ Slovan v Kroměříži

SO         12.1.2019      11:00 - 12:00 - trénink v tělocvičně ZŠ Slovan v Kroměříži

SO         19.1.2019  -  halový turnaj starších žáků v Morkovicích

SO         26.1.2019       11:00 - 12:00 - trénink v tělocvičně ZŠ Slovan v Kroměříži

SO           2.2.2019       11:00 - 12:00 - trénink v tělocvičně ZŠ Slovan v Kroměříži

SO           9.2.2019       11:00 - 12:00 - trénink v tělocvičně ZŠ Slovan v Kroměříži

NE         10.2.2019 - halový turnaj starších žáků v Bystřici pod Hostýnem



V případě dotazů se můžete obracet na trenéry nebo vedoucího mužstva.
 
Dostálík Roman - 606 359 700
Drulák Roman - 774 549 039
27.10.2018
 
Lutopecny - Žeranovice  12 : 0  (7x Palich Jonáš, 2x Beran Vojta, Pazdera Jan, Pejcha Kryštof, Skopalík Jarda)

sestava: Šarmír A. - Pazdera J., Pejcha K., Fečko T., Chalupa M., Polešák A., Palich J., Dostálík A., Stoklasa F., Skopalík J., Beran V., Podolský R.
22.10.2018
 
Chvalčov - Lutopecny  2 : 5  (2x Palich Jonáš, 2x Fečko Tomáš, Beran V., )

sestava: Šarmír A. - Fečko T., Chalupa M., Polešák A., Palich J., Dostálík A., Stoklasa F., Skopalík J., Beran V., Podolský R.
14.10.2018
 
Dřínov - Lutopecny  2 : 1 po penaltách (Beran V.)

sestava: Šarmír A. - Fečko T., Chalupa M., Polešák A., Palich J., Dostálík A., Stoklasa F., Skopalík J., Beran V., Podolský R.
6.10.2018
 
Lutopecny - Loukov/Bystřice  4 : 0  (2x Palich Jonáš, Chalupa Martin, Beran Vojta)

sestava: Šarmír A. - Pazdera J., Pejcha K., Fečko T., Chalupa M., Polešák A., Palich J., Dostálík A., Stoklasa F., Skopalík J., Beran V., Podolský R.
30.9.2018
 
Lutopecny - Zlobice  7 : 0  (3x Palich Jonáš, 2x Dostálík Adam, Chalupa Martin, Podolský Radek)

sestava: Šarmír A. - Pazdera J., Pejcha K., Fečko T., Chalupa M., Polešák A., Palich J., Dostálík A., Stoklasa F., Skopalík J., Beran V., Podolský R.
28.9.2018
 
Rusava - Lutopecny  1 : 8  (5x Palich Jonáš, Beran Vojtěch, 2x vlastní)

sestava: Šarmír A. - Pazdera J., Pejcha K., Fečko T., Chalupa M., Polešák A., Palich J., Dostálík A., Stoklasa F., Skopalík J., Beran V., Podolskyý R.
16.9.2018
 
Lutopecny - Rusava  5 : 0  (2x Palich Jonáš, Pazdera Jan, Fečko Tomáš, Podolský Radek)

sestava: Šarmír A. - Pazdera J., Fečko T., Chalupa M., Polešák A., Palich J., Dostálík A., Stoklasa F., Skopalík J., Beran V., Podolský R.
9.9.2018
 
Žeranovice - Lutopecny  0 : 9  (4x Beran Vojtěch, 3x Palich Jonáš, 2x Dostálík Adam)

sestava: Šarmír A. - Pazdera J., Fečko T., Chalupa M., Polešák A., Palich J., Dostálík A., Stoklasa F., Skopalík J., Beran V., Podolský R.
2.9.2018
 
Lutopecny - Chvalčov  5 : 4  (3x Palich Jonáš, 2x Podolský Radek)

sestava: Pazdera J. - Fečko T., Chalupa M., Polešák A., Palich J., Dostálík A., Stoklasa F., Skopalík J., Beran V., Podolský R.
12.6.2018
 
Lutopecny - Dřínov  5 : 1  (4x Podolský Radek, Válek Jakub)

sestava: Eliáš M. - Válek J., Skopalík J., Palich J., Beran V., Stoklasa F., Liška O., Podolský R., Dostálík A., Šarmír A.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one